Taures

2014 m. kovo 22-23 d. Raseinių raj., Kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ sporto arenoje vyko 2013 m. – 2014 m. Lietuvos krepšinio veteranų čempionato vyrų 45+ grupės finalinis turas. Pusfinalyje pirmieji susitiko „Šiaulių Branda“ ir „Šilutės Šamai“. Kaip ir sezono metu taip ir šiose varžybose „Šilutės Šamai“ vedami Petro Joniko pirmus du kelinius neleido ramiai jaustis „Šiaulių Brandai“ ir netgi turėjo 6 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos nors ir be vyr. trenerio Aivaro Jokubaičio rungtyniavusi „Branda“ sustygavo  žaidimą,  pagerino gynybą, persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai. Ketvirtajame kėlinyje dar šiek tiek pastangų ir kelialapis į finalą buvo mūsų rankose. Rungtynių protokolas.

Antrose pusfinalio varžybose varžėsi šeimininkų Raseinių „Karpynės“ komanda ir Kauno „Patvanka“. Nors „Karpynės“ komandoje rungtyniavo ir buvę žinomi krepšininkai kaip Gintaras Staniulis, Vaidas Jurgilas bet ir jiems nepavyko pasipriešinti Kauno „Patvankos“ komandai, kurios gretose pirmuoju smuiku griežė olimpinių žaidynių  ir Europos čempionatų prizininkas Darius Lukminas. Kauno „Patvankos“ komanda rungtyniavo užtikrintai ir  iškovojo kelialapį i finalą kur jau jų laukė praėjusių metų čempionė „Šiaulių Brandos“ komanda. Rungtynių protokolas.