Lapkričio mėn. startavo ir Šiaulių krepšinio veteranų lyga. KK ”Branda” sezoną pradėjo varžybomis su “Autoeros” komanda, kuri pernykščiame čempionate pasidabino “sidabro” medaliais mūsų komandą nustumdama laipteliu žemiau.

Kas buvo pernai jau istorija, o šis sezonas prasideda vieniem - su tikslu pagerinti, kitiem - išlaikyti praėjusiame sezone užimtas pozicijas.

Rungtynės pirmuosius kėlinius vyko labai atkakliai ir kovingai. Sunkiai sustabdomas “Autoeros” komandoje buvo R.Narutis, vis dėl to “Brandos” komandai pavyko susikrauti keliu taškelių pranašumą. Po didžiosios pertraukos mūsų komanda suaktyvino gynybą, bei turėdama ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį, išvargino varžovų lyderį, ko pasėkoje įgijo 25 tšk. persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas 97-75. Rezultatyviausiai mūsų komandoje žaidė A.Jokūbaitis, ”Autoeros” R.Narutis. Abu pelnė po 25 taškus.

Visas rungtynių protokolas.

 

LKVL

 

LKVL45+

lkvl-logo

 

LKVL 50+

 

ŠKL

ŠKVL

Šiaulių arena

 

 

 

 

galva