branda -fasma

Šiokia tokia naujiena mūsų klube šiais metais - LKVL startavo ne tik ''BRANDA''45+ komanda bet ir  “vyresnėlių“ ''BRANDA''50+ komanda. Kaip bebūtų keista metai bėga nesustabdomai ir jau  vienas kitas žaidėjas iš 45+ kategorijos priauga iki 50 m. bei gali žaisti to amžiaus grupės  varžybose. Š.m. lapkričio 8 d. K.K. “Šiaulių Branda“ 50+ komanda žaidė pirmąsias šio sezono Lietuvos veteranų krepšinio lygos varžybas išvykoje su kaimynais Radviliškio „Fasma“ komanda.

Rungtynes prasidėjo svetingai, šeimininkai leido Brandos komandai per pirma kėlinį susikrauti 7 tšk. persvarą. Likusius tris kėlinius vyko atkakli kova, o rungtynės laimėjo ta pačia „svetingumo“  7 tšk. persvara KK “Branda“ komanda. Rezultatyviausiai mūsų komandoje žaidė S.Birutis – 24 tšk. ir V.Balsys -19 tšk.

„Fasmos“ komandoje rezultatyviausias buvo K.Dambrauskas - 16 tšk. ir A.Mockevičius bei V.Masiulis po 11 tšk.

Visas rungtynių protokolas :

 

LKVL

 

LKVL45+

lkvl-logo

 

LKVL 50+

 

ŠKL

ŠKVL

Šiaulių arena

 

 

 

 

galva