šeduvos malūnas Branda 3

LKVL 45+ amžiaus grupėje pasibaigus primajam etapui 2015 m. kovo 7 d. išsiruošėme pas kaimynus - Radviliškio „Šeduvos malūno“ sporto klubo krepšinio komandą žaisti  atkrintamųjų varžybų. Sužaidus dvejas varžybas priešininkų ir savo aikštelėje, paaiškės kas prasibraus į grupės finalinį ketvertą, kuris planuojamas kovo 21-22 dienomis  Šiaulių arenos treniruočių salėje. Šį sezona dar nebuvo tekę susitikti su „Šeduvos malūno“ komanda ir apskritai jie pirmus metus žaidžia 45+  amžiaus grupėje. Pažystame priešininkus iš kovų Šiaulių krepšinio lygos, žinome kaip kovotojus kiekviename aikštelės plote, tad varžyboms ruošėmės nusiteikę rimtai, nors nepavyko surinkti visos stipriausios sudėties. Negana to, kaimynai vietoj sunkios ir tolimos  kelionės iki Radviliškio nusprendė dar labiau apsunkinti mums gyvenimą ir surengė varžybas  viename iš tolimesnių Radviliškio rajono miestelių –Baisogaloje, kur mus pasitiko labai gražaus ir modernaus sporto centro Auridana krepšinio arenos šaltis. Žodžiu, varžovai kaip apsigimė „jugai“ nuteikinėjo mus kovai už būvį. Prasidėjus varžyboms, įveikus startinį jaudulį ir kūną kaustantį šaltuką, pradėjome pataikyti ir krautis persvarą prieš šeimininkų komandą. Kas labaiausiai netikėta ir kolkas neišaiškinta klasta lieka, kodėl priešininkai pakankamai lengvai atidavė pergalę, nors yra įtarimų, kad atvykę pas mus žaisti tikisi rasti nesusikaupusia ir blogai pasiruošusia mūsų komandą ir iškovoti pergalę dar didesniu skirtumu bei prasibrauti į finalo varžybas, taip palikdami „Šiaulių Brandos“ komandą už finalinio ketverto borto. Pasak mūsų komandos vadovo, mes būsime susitelkę, jei reikės bus ir psichologo pagalba, ir tikrai neatiduosime bilietėlio į kovą dėl čempionų titulo. Rezultatyviausiai "Šeduvos malūno" komandoje žaidė Valdas Rėklys ir Vilmantas Vėta, pelnę atitnkamai 19 ir 11 taškų. "Šiaulių Brandos" komandoje  nesulaikomai žaidė L.Ulevičius ir G.Pečiulionis pelnę 30 ir 28 taškus.
Visas rungtynių protokolas :

LKVL

 

LKVL45+

lkvl-logo

 

LKVL 50+

 

ŠKL

ŠKVL

Šiaulių arena

 

 

 

 

galva