branda seduvos malunas 4

Na štai ir išaušo lemtingas ketvirtfinalio LKVL45+ amžiaus grupėje vakaras, kovo12d. 17.30 val. sulaukėme grėsmingo radviliškiečių antplūdžio. Atvažiavo ne tik žaidėjai, bet ir sunkiai suskaičiuojamas kiekis sirgalių. Jei tiksliai pavyko nustatyti parduotų bilietų kiekį, tai buvo jų net trys. Prasidėjus varžyboms užvirė bekompromisė kova. Šeduviai, kaip mes ir tikėjomės, nebuvo nusiteikę lengvai atiduoti kelialapio į finalinį ketvertą. Pirmas kėlinukas baigėsi esant lygiam rezultatui 20-20. Visą pirmą kėlinį mūsų komandos vadovas ragino neskubėti, gerai kad pertraukos tarp kėlinukų metu išsiaiškinome, kad jis ragino neskubėti puolime. O mūsų komandos žaidėjai suprato, kad reikia neskubėti gynyboje, tad antrą kėlinuką įsisavinę vadovo nurodymus,  pradėjome labiau skubėti gynyboje, ko pasekoje įgijome apčiuopiamą 11 taškų persvarą. Didžiosios pertraukos metu  kai kurie šeduviai ne tik miklino rankos taiklumą, bet ir gavo savo sirgalės palaikymą iš lūpų į lūpas.  Taip karštai ir aistringai palaikomi „Šeduvos malūno“ malūnininkai norėjo mus sumalti į miltus, bet mes tam buvome pasiruošę, padėjo psichologas, jie tiesiogine ta žodžio prasme į pergalę, prisimokę futbolininko Luiso Suareso fintų, kabinosi net dantimis. Tik kažkaip nesėkmingai, nes kando saviškiui, o jo petys pasirodė tikrai kietas ir nežinia ar sekančioms varžyboms nereikės naujų dantų. Labai nuoširdžiai užjaučiame kolegą. Atšipinus dantis į savus, nebepavyko užsikabinti ir dėl pergalės. „Šiaulių Branda“ užtikrintai žengė į pusfinalį kur susitiks su paskutinių dvejų metų finalo varžove Kauno „Patvanka“. Pasibaigus varžyboms, kaip ir visada, užsukome į „Rimuošės dvarą“ aptarti ketvirtfinalio varžybų bei pasiklausyti vokalinio instrumentinio ansamblio „Šeduvos Bachūrai“ meno vadovo pasakojimų apie demografinę padėtį Šeduvoje. 

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS.

LKVL

 

LKVL45+

lkvl-logo

 

LKVL 50+

 

ŠKL

ŠKVL

Šiaulių arena

 

 

 

 

galva