PUSFINALIS "ŠIAULIŲ BRANDA" 82-87 KAUNO "PATVANKA"

BRANDA PATVANKA 1

Antrose pusfinalio rungtynėse šįkart susitiko paskutiniųjų trejų metų finalo dalyviai - šeimininkų komanda "Šiaulių Branda" ir labai patyrusi Kauno "Patvanka". Varžybos prasidėjo atkaklia kova. Mūsų komanda stengėsi iš visų jėgų neleisti varžovams išsiveržti į priekį. Kurį laiką tai pavyko, bet įpusėjus pirmajam kėliniui labiausiai patyrusių žaidėjų dueto R.Brazdausio ir D.Lukmino vedama "Patvanka" įgijo apčiuopiamą 8-nių taškų persvarą. Mūsų komandai labai trūko traumuoto pagrindinio vidurio puolėjo S.Biručio. Antrąjį kėlinį pradėjome labiau susitelkę. Suaktyvinome gynybą, pradėjome geriau pataikyti. Varžovus tai šiek tiek sutrikdė, prasidėjo ginčai su teisėjais, ko pasekoje skirta daug techninių pražangų. Bet deja, mes nepasinaudojome šia galimybe atitrūkti nuo varžovų, netaiklios baudos, skuboti metimai, klaidos lėmė tai, kad po dviejų kėlinių vis dar pirmavo "Patvanka". Trečiąjį kėlinį pradėjome nusiteikę žūtbūtiniam mūšiui, kaip sakoma: "dabar ar niekada" ir mums pavyko persverti rezultatą savo naudai. Ketvirtą kėlinuką vyko įnirtinga kova. Bet mums nepavyko apsiginti nuo olimpinio prizininko Dariaus Lukmino "bombų". Tad teko pripažinti varžovų pranašumą ir eiti ruoštis sekančios dienos kovai dėl trečios vietos su Panevėžio "Alaus mėgėjais"

visas rungtynių protokolas.

LKVL

 

LKVL45+

lkvl-logo

 

LKVL 50+

 

ŠKL

ŠKVL

Šiaulių arena

 

 

 

 

galva